Rubrika: Windows10

AntiSpy for Windows 10

Firma Ashampoo vytvořila šikovnou utilitku kterou můžete nastavit některé funkce ve Windows 10.

více >>

Hesla Wi-Fi uložené v systému Windows 10

Kolikrát se stane, že se někde připojíme na Wi-Fi a pak se tam chceme vrátit, ale zapomněli jsme heslo, nebo jej chceme předat někomu dalšímu. A prostě jsou různé situace, kdy máte heslo v počítači uložené, ale nevíte, kde a jaké je.

více >>

Dopřejte ikonám na ploše

Sem tam se setkám s uživatelem, co si stěžuje na pomalý start počítače a vykreslení ikon na ploše. Je to vcelku známá věc a řešila se už na systému Windows Xp.

více >>

Seznam posledních spuštěných v nabídce start Windows 10

Ať už máte nabídku strat od Windows 10, nebo používáte nějakou nadstavbu, zůstává v nabídce start seznam naposledy spuštěných aplikací. Nejen aplikací, ale i otevření dokumentů a pod.

více >>

Nastavení zamykací obrazovky Windows 10

Zjistilo se, že ve Windows 10 se začaly objevovat reklamy, které propagují některé aplikace přímo na zamykací obrazovce uživatele, je-li aktivována funkce Spotlight. Navíc toto podporuje také aplikace třetích stran a produkty z obchodu.

více >>

Windows 10 legálně za 1600

Windows 10 je možné prozatím získat zdarma. To znamená, že na základě vašeho stávajícího operačního systému máte možnost získat Windows 10. Ovšem má to jeden háček.

více >>

Změna přihlašovací obrazovky Windows 10

Taky už vás nebaví ve Windows 10 na přihlašovací obrazovce se stále dívat na okno Windows? Ve Windows 10 totiž není možnost tuto obrazovku změnit. Tedy aspoň nějakým normálním uživatelský způsobem.

více >>

Tray hodiny ve Windows 10

Také vám zcela nevyhovují hodiny v tray ve Windows 10. Snažil jsem si chvilku na ně zvyknout, ale proklikat se pak třeba ke změně času je docela složité. Ne, že bych to dělal každý den, ale tu a tam mám potřebu časem šoupnout.

více >>