Rubrika: Stojí za info

Podezřelý Email – PayPal

Poslední dobou zase hromadí emaily na PayPal. Kdo tuto službu nevyužívá, nemusíte to to řešit, ale v dnešní době si myslím, že službu PayPal má minimálně každý pátý uživatel. V emailu najdete informaci, že proběhl neoprávněný pokus o přihlášení do vašeho účtu. V těl emailu je pak uvedeno místo, lokalita a typ prohlížeče, přes který se měl přístup uskutečnit. Níže pak najdete tlačítko, které vás vyzývá ke kontrole vašeho účtu.

více >>

RE: Super novinky

Jsme neustále ve spěchu a je dokázáno, že umíme číst i slova, kde chybí písmenka. O to je to horší když se vir v češtině lepší. A jak tak spěcháme, nekoukáme na co klikáme!! Pozor, další verze!!

více >>

Zde je článek, který jsem našel náhodou

Poslední dobou jsem zaznamenal zvláštní příchozí emaily a ne jednou se stalo, že jsem na něj uživatelsky klikl. Bohužel mám odstavený testovací systém, tak nemohu s určitostí říct, co to udělá, ale nebude to asi nic, co by bylo obsahem, nebo předmětem emailu. Zkrátka a jednoduše, co se vám nezdá nebo nějak jinak nelíbí a není to pro vás důležité, tak to smažte.

více >>

Email na Seznamu 2017

Asi bych si toho ani nevšiml, i když o tom asi vím, nebo to proběhlo kolem mě. Seznam zase provedl nějaké změny na webovém rozhraní pro email. Asi bych si toho nijak nevšímal, ale začali se mi dotazovat známí, že se jim ztratilo tlačítko přeposlat, že je to vše jiné.

více >>

Opencard končí nastupuje Lítačka

Ono už to asi nějaký pátek platí. Ba dokonce si matně vzpomínám na nějaká ta reklamní hlášení v metru, jenže copak jsem to vnímal? Konec roku je tu a začátkem roku Opencard má být zcela mrtvá.
No a teď co s tím?

více >>

Ale, ale, senát chce povolit cyklistům pívo?

Tak tedy nevím, když jsem jezdil autem, jako že tedy autem jezdím stále, ale méně, Kolikrát jsem se třeba už večer bál napít.

více >>

Zemřel zpěvák Prince

Ve věku 57 let zemřel 21.04.2016 v Minnesotě americký zpěvák Prince Rogers Nelson. Ne všem to něco řekne a ne všichni ho měli rádi.

více >>

Virus na FB

Jak bylo na počítačové síti krásně, kdyby nebyly ty viry. „Útočníci se pomocí technik sociálního inženýrství snaží přesvědčit uživatele Facebooku, aby si přehrál video, které je nejčastěji nazváno My first video, My video či Privat video.

více >>