Rubrika: Munzee

Munzee ukončení rubriky

Pomalu, ale jistě končím s rubrikou Munzee.
Minulý rok jsem díky svému úrazu z toho trochu vypadl a informace zde jsou neúplné. Maximálně zde budu doplňovat nějaké technické věci kolem hraní, jelikož to bude i pro mne nebo pro nové hráče.

více >>

Praha plná dortíků

Ano, opravdu v Praze můžete najít dorty. Ale jen hráči Munzee si je mohou najít a sebrat. Jedná se totiž již o čtvrté narozeniny v rámci trvání této hry. Na počest čtvrtých narozenin hry Munzee,
byly po světě opět rozházeny speciální značky.

více >>

Munzee červen 2015

Tak jsme se zase nějak trochu poflakovali a je na čase do toho trochu šlápnout. Tedy červen hrajeme. Po analyzování klanových válek jsme usoudili, že by to nemusel být takový problém a ba dokonce se pustíme do levelu 5. Tak hurá na to. Počasí by už mělo být fajn a já si ba dokonce udělám svůj trajlík, který spojím s CykloLabem.

více >>

Sprchy dubna přinesly květiny května

Nevím jestli přesně tak by se dala přeložit nová Munzee akce “April showers bring May flowers” Každopádně je to zase věc co vás vytáhne do ulic i když momentálně nehrajete v nějakém klanu. Takže šup, zvednout se ze židle a hledat kde je kytička nejblíž.

více >>

Aquamarine Munzee

Kolem dubna se na mapě Munzee objevila nová ikonka Aquamarine Munzee. Nevím jestli bude k dostání i jako odměna v klanových válkách, ale zatím si jí můžete zakoupit v Munzee Store zde. Vypadá docela hezky a tedy už nezbývá nic jiného, než si jí najít na mapě a jít si jí ulovit do sady speciálek.

více >>

Ulovte si Sillymana

Munzee zase vydalo jednu speciálku Sillyman (blbínek).
Je to aprílovka a bude tu jen do pondělního rána 6:59. Potom zase zmizí a nebude nic.

více >>

Munzee duben 2015

Duben je tu a s ním další klanové války. Je to, řekl bych, takový startovní měsíc jara, ale takový jako jo a ne, zkrátka samo jaro neví, kdy se pořádně nastartovat. Každopádně doufám, že bude solidní počasí a hlavně bez deště. V tom se jak blbě fotí tak i lepí.

více >>

Munzee Bitva u Alama

Asi kdybych nehrál Munzee ani bych tuto událost neznal. Sice pravda je někde mimo naše území a mimo naší historii ale zajímavé vědět, že někde něco takového událo. Takže Munzee není jen bezhlavé honění za QR značkou, ale když si s tím dá někdo trochu práce dá se do značky napsat třeba i kus historie.

více >>