Rubrika: Kolo

Ale, ale, senát chce povolit cyklistům pívo?

Tak tedy nevím, když jsem jezdil autem, jako že tedy autem jezdím stále, ale méně, Kolikrát jsem se třeba už večer bál napít.

více >>

Brašna na kolo

Již od prvního setkání s kolem jsem se potýkal s tím, co vše si vzít sebou a kam to dát. Ze začátku jsem vozil jen minimum věcí, ale s nárůstem kilometrů na jednu trasu věcí přibývalo.

více >>

Z Rakovníku do Berouna

Sluníčko nám za okny hezky svítí a tak se to začíná dobře plánovat od stolu. Já i můj kamarád Bubík, máme tento rok co dohánět a co se týče těchto tipů na kolo, je jen otázkou, jestli to bude součástí tréningů před cyklo-Labem

více >>

Přírodní park Džbán

Narazili jsme na první typ, kam letos vyjet a jak sám autor této recenze píše, cesta bude velmi zajímavá.

více >>

Moje akční kamerka

Tak konečně dnes dorazila kamerka Waterproof HD Sportcam. Docela mě překvapilo, že tak brzo, jelikož slibovali dodání až přibližně před koncem května, takže to bylo milé překvapení. Bohužel, moc testů vám z ní zatím neukážu, jelikož zítra budu kupovat karty do zásoby a navíc bylo již šero. Kamera potřebuje světlo, ale pár rychlých testů se mi líbilo.

více >>

Holux GPSport 245 – nová batarie

Jak jsem kdysi psal o vnitřnostech Holuxe a jeho baterii, tak té mojí už pomalu docházela síla. Našel jsem si svůj článek a zkusil se podívat na odkazy, které jsem tedy publikoval, když jsem hledal vhodnou baterii. Vybral jsem si GPSCentrum, které stále má baterii v nabídce a navíc jí nabízí pod titulkem Baterie HOLUX.

více >>

Holux GPSport 245 – mazání záznamů

Dnes jsem narazil na zajímavost ohledně mazání starých záznamů. Holuxe používám už jen pro záznam trasy a je pro mě vcelku nepotřebné udržovat trasy v samotné aplikaci ezTour. Trasy totiž exportuji přes GPX do SportyPalSports-Tracker. Tak jsem si dnes řekl, že to odmažu a nechám pouze aktuální rok.

více >>

Nové kolo od zajíčka

Velikonoční zajíček mi přinesl nové kolo. Bohužel není tak veliké jak bych potřeboval, protože by ho zajíček neunesl a asi by ani neměl korunky na to co bych opravdu chtěl.

více >>