Rubrika: Android

S4mini po fleši

Zatím vše sedí jak má. Pochopitelně nic dnes není tak aby se to zapnulo a fungovalo. Jestli tedy na to nekašlete a trošku vám záleží na tom jak to funguje. Je to jen trošku času nastavení a ladění. A tak jak jsem nedávno flešnul, musel jsem si zase vše nastavit a poladit k obrazu svému, ale tentokrát jsem to vzal opravdu ad A až po Z a možná ještě kus dál.

více >>

Flešnul jsem si S4mini

Od posledního telefonu HTC Touch Pro, jsem tu v této oblasti toho moc nenapsal a tak zkrátka tímto přiznávám, že jsem přešel na Samsung. Zkoušel jsem Samsung ACE2, který byl toho času dobrým telefonem, ale postupem času přestal stačit. A tak jsem vybíral, přebíral a vyhrál S4mini. Nedal bych ho! Jenže i tady se našlo pár problémů a nebylo to zrovna to pravé ořechové. Začal jsem tedy hledat různé jiné FW, ale nechtěl jsem Root a nechtěl jsem nic zcela neofiko.

více >>

Správce souborů pro Android

Správce souborů, File Manager a prostě něco na soubory. Taky zkoušíte kdeco a hledáte, co by vám nejlépe sedlo. Byl jsem na tom taky tak. Zkoušel jsem třeba TotalCommander. Můj tolik oblíbený správce na PC, jenže na Androidu, je to zcela jinak. Takže někdy jsem využil nakonec i služeb standardního vestavěného správce souborů a to jak na tabletu tak i telefonu.

více >>

Z mobilu až do schránky – Česká pošta

Česká pošta, se poněkud trochu odklání od svých služeb, které by měli poskytovat a občas když jdu na poštu, mám pocit, že jsem někde v hokynářství. Nedávno si pamatuji, že jsem potřeboval zabalit balík a tak jsem si ho vzal na poštu, že tam vše koupím. Požadoval jsem balicí papír a provázek. Po delším hledání se mi paní omluvila, že jim prodej balicího papíru byla zrušena a na místo provázku mi nabídla izolepu.

více >>

Kde jsi….

A kde ti to auto kleklo? Je tam něco kolem čeho bych se chytil? Jak to tam vypadá? Kudy jsi jel? To jsou zhruba nejčastější otázky když se potřebujete s někým najít. Upřesnit si polohu vaší pozice a jak se k vám dostat, aby se vám dalo pomoct. Je to vždy na dlouhé chvilky dohadování, kdy třeba jeden sedí u mapy a vy mu pracně vysvětlujete kudy jste jel co je kolem a jak by se k vám mohl dostat.

více >>

MicroSD 128Gb za 250Kč finále

Po všech testech a testování v praxi jak jsem psal v prvním článku, tak to tady uzavřu a ukončím. Svým způsobem jsem věděl do čeho jdu a že to žádná kvalita nebude, ale musel jsem to zkusit. Tedy kdybych to shrnul, nekupujte to! Zřejmě většina kladných komentářů, které jsou pod nákupem karty, jsou pouze a jen díky ukládání třeba fotografií a maximálně natáčení videa. Na další to jaksi nějak nefunguje.

více >>

MicroSD 128Gb za 250Kč

Tak konečně dorazila. Když jsem si poprvé viděl na eshopu (někdy více rozepíšu), zrovna 2x jsem tomu nedůvěřoval, ale nakonec jsem si řekl, proč to nezkusit, že by eventuálně zůstala v redukci a sloužila pro nějakou zálohu souborů. Jestli si právě teď myslíte, že jsem jí kupoval do telefonu tak jste se trefili. Ano rozchodil jsem jí ve svém Samsung S4 mini.

více >>

TVprogram.cz

Asi jsem zkusil už hodně různých aplikací na televizní program. Nedávno jsem narazil na něco, co se mi opravdu líbí a funguje. Navíc, tedy aspoň zatím, v něm není otravná reklama. Co mi dále těší je to, že aplikace je z našich luhů a hájů českých.

více >>